Pavasaris, gan gada aukstā un mitrā sezona ir laiks, kad klimatisko faktoru dēļ bronhu un plaušu slimību - bronhiālās astmas, HOPS – paasinājumi Latvijas iedzīvotājiem rodas visai bieži. Tos provocē arī vīrusi vai saaukstēšanās, vai arī nepietiekama un kļūdaina šo slimību kontrole. Nemaz nerunājot par tiem gadījumiem, kad tās vispār nav diagnosticētas.

Tāpēc aicinām vēl šogad izmantot iespēju un apmeklēt mūsu prakses pieredzējušos pulmonologus valsts apmaksāto kvotu ietvaros!

Lai slimības neaptumšotu gada skaistākos svētkus, aicinām pacientus ar bronhu un plaušu slimībām (vai aizdomām par tām), kuriem ir sūdzības par elpceļu veselību, vēl šogad uz konsultācijām pie mūsu pieredzējušajiem pulmonologiem, lai valsts apmaksāto kvotu ietvaros iegūtu augsti kvalificēta speciālista slēdzienu un norādījumus tālākai slimības kontrolei, kā arī veiktu spirogrāfiju vai spirogrāfiju ar bronhu dilatācijas testu, vai saņemtu apmācību medikamentu lietošanā. Ar ģimenes ārsta nosūtījumu pacientam šis pakalpojums maksā 4.00 EUR. Tāds pats pacienta iemaksas apmērs ir gadījumā, ja ģimenes ārsts nosūtījis veikt bronhu provokācijas testu astmas diagnosticēšanai.

Mūsu ārstu praksē strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši pieaugušo pulmonologi – Dr. med. Viesturs Šiliņš, Dr. Antra Beķere, Dr.Iveta Kroiča, Dr. Sandra Auziņa un Dr. Zanda Grāve.